O NAS

Firma PIANPOLTEX, właściciel marki EMOTIVERO działa na rynku od 2000 roku i zajmuje się importem oraz dystrybucją tkanin meblowych w kraju i za granicą. Nasze produkty pochodzą od uznanych producentów w Europie i Azji. Prowadzimy sprzedaż tkaniny w rolkach, lecz na Państwa specjalne życzenie przygotujemy potrzebną ilość metrów. Wszystkie zamówienia realizujemy natychmiast, tak aby zakupiony produkt był u Państwa w ciągu 24 godzin. Dla nas ważna jest szybkość i sprawność w realizacji zamówień. Wiemy jak ważne jest szybkie reagowanie na Wasze potrzeby, dlatego konsekwentnie utrzymujemy ciągłość i terminowość dostaw naszych kolekcji.

Od zawsze skupiamy się na jakości tkanin. Wszystkie nasze produkty posiadają wysokie parametry techniczne, co potwierdzają wyniki badań w laboratoriach producentów oraz w międzynarodowych instytutach certyfikacyjnych. Naszą ofertę zawsze dobieramy pod kątem najnowszych trendów obowiązujących na rynku mebli tapicerowanych. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty charakteryzowało bogate i oryginalne wzornictwo.
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką paletę plecionek, szenili, żakardów oraz tkanin stylowych. Stawiamy sobie za cel zadowolenie naszych Klientów ze współpracy z nami.

Prosimy o kontakt, chcemy poznać Państwa potrzeby i sprostać Waszym oczekiwaniom.

onas magazyn